nr 1468 8301
Etsningar
6 st, osignerad, ur samlingen 15 konstnärer 30 konstverk, oramade lösa blad, 43x62 cm
| Följerätt |
Ja |
| Utrop: |
800 kr |
| Såld: |
500 kr |
tisdag 24 maj 2022 kl 20:15:53
| Tid |
Kund |
Bud |
22/5 22:05:20